Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN

Becton Dickinson

Sprzęt medyczny Becton Dickinson 


Firma Becton Dickinson rozpoczęła działalność ponad 110 lat temu w New Jersey w USA.

Od tego momentu BD stało się jednym z największych na świecie producentów wyrobów medycznych, z rocznym dochodem przekraczającym 4 miliardy USD. Silne podstawy w postaci własnych, prawnie zastrzeżonych technologii czynią z BD wiodącego dostawcę produktów medycznych przeznaczonych do podawania leków, pobierania krwi, prowadzenia badań diagnostycznych, cytometrii przepływowej, terapii infuzyjnej, chirurgii, podawania znieczulenia, okulistyki, intensywnej terapii, immunizacji, akcesoriów do wyrzucania ostrych narzędzi oraz administrowania lekami.

BD Medical Systems

Becton Dickinson Medical Systems utrzymuje pozycję lidera w dostarczaniu igieł i strzykawek, wyrobów do terapii infuzyjnej, systemów wstrzykiwania insuliny i fabrycznie napełnianych systemów podawania leków dla firm farmaceutycznych. Oferuje najszerszą w branży linię ostrych narzędzi zaprojektowanych z myślą o bezpieczeństwie, a także produktów stosowanych w chirurgii, anestezjologii regionalnej i intensywnej terapii oraz produkty do wyrzucania ostrych narzędzi.

Becton Dickinson ​Consumer Diabetes Care

Diabetes Care to międzynarodowy zespół, którego celem jest czynienia iniekcji insuliny lepszym doznaniem dla każdego pacjenta, za każdym razem. Rezultatem działań są najlepsze na świecie produkty do podawania insuliny oraz praca nad tym, aby produkty te były używane prawidłowo. Igły do penów i strzykawki Becton Dickinson powstają z zastosowaniem najbardziej zaawansowanej technologii, dzięki czemu pacjenci mogą wykonywać iniekcje komfortowo i z niezwykłą łatwością. BD posiada pełną gamę produktów, które mogą być stosowane u wszystkich pacjentów i w każdej terapii. Niezależnie od tego jakie są potrzeby związane z iniekcją, BD może pomóc.

Becton Dickinson Diagnostics - Preanalytical Systems

Becton Dickinson Preanalytical Systems oferuje kompletny system probówek, igieł, uchwytów do igieł i produktów bezpiecznych, które są optymalnie zaprojektowane i testowane pod kątem ograniczania błędu przedanalitycznego przez cały proces pobierania próbki i obchodzenia się z nią. Asortyment produktów BD Vacutainer™ obejmuje również pełną gamę produktów przeznaczonych do pobierania krwi w pediatrii oraz do pobierania krwi włośniczkowej.

Becton Dickinson Biosciences

Becton Dickinson  Biosciences oferuje produkty przeznaczone do badań klinicznych i zastosowań przemysłowych. Asortyment produktów obejmuje zaawansowane systemy do diagnostyki klinicznej dla laboratoriów stosujących cytometrię przepływową, fluorymetry do pomiaru małych objętości i techniki molekularne, jak również innowacyjne, nowoczesne instrumenty, odczynniki, systemy do hodowli komórkowej i sprzęt jednorazowego użytku dla potrzeb nauki i badań nad lekami.

Becton Dickinson  Diagnostics - Diagnostic Systems

Becton Dickinson Clinical Diagnostics (Diagnostyka kliniczna) oferuje nowe rozwiązania z nowoczesnymi instrumentami do diagnostyki chorób zakaźnych, takimi jak linia automatycznych aparatów do badania posiewu krwi, identyfikacji bakterii oraz badania lekowrażliwości. Becton Dickinson Industrial Diagnostics (Diagnostyka przemysłowa) oferuje suche i gotowe podłoża, systemy identyfikacji bakterii, prace nad lekami, produkcję biofarmaceutyczną, monitoring środowiskowy oraz aplikacje QA/QC.

Czytaj artykuł: "Bezpieczne produkty, bezpieczny szpital, dzięki najlepszym rozwiązaniom firmy Becton Dickinson"

Becton Dickinson jest medyczną firmą technologiczną, obsługującą instytucje opieki zdrowotnej, naukowców, laboratoria kliniczne, przemysł i ogół społeczeństwa. BD produkuje i sprzedaje szeroki asortyment materiałów medycznych, wyrobów, sprzętu laboratoryjnego i produktów diagnostycznych. Skamex to dystrybutor Becton Dickinson w Polsce.

 

Becton Dickinson 

Producent oferuje produkty takie jak: bd venflon, strzykawki z solą fizjologiczną, bezpieczne strzykawki, igła tępa, igły do penów insulinowych.

Lista produktów producenta Becton Dickinson