Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
  3. CZ

BeCare

 

Sprzet medyczyczny BeCare

Czerpiąc z pond 30-letniego doświadczenia na rynku medycznym powstała marka, dla której najważniejsze jest zdrowie, bezpieczeństwo i komfort specjalistów ochrony zdrowia.

Wyjątkowa oferta jest  efektem znajomości rynku, analiz i zaangażowania w tworzenie rozwiązań medycznych, odpowiadających wysokim wymaganiom użytkowników naszych wyrobów medycznych.

Kierując się dobrem personelu medycznego, bezpieczeństwem i świadomością zagrożeń w codziennej pracy w ochronie zdrowia, tworzymy portfolio produktów, które nie tylko pomagają i leczą, ale również chronią.

Każdy z naszych produktów jest innowacyjny w stosunku do oferty na rynku, w odpowiedzi na potrzeby i zagrożenia w medycynie.

Innowacyjne produkty

Jako pierwsi wprowadzamy na polski rynek rękawice antybakteryjne,
korzystające z technologii AMG, NITRILE AMG - w sposób aktywny wpierające walkę z zakażeniami. Wprowadziliśmy również rękawice ochronne NITRILE ONCO, dedykowane pracownikom onkologicznym, którzy są narażeni na działanie cytostatyków.

Nasz zespół to grupa specjalistów, doskonale znających środowisko medyczne. Dzięki bliskości z odbiorcami naszej oferty, misja marki BeCare odpowiada potrzebom, wyrosła z wiedzy naukowej i  branżowej.

Z pełnym zaangażowaniem chcemy wspierać i chronić naszych klientów, analizować ich potrzeby i kreować rozwiązania, które będą dla nich wsparciem.

BeCare – w trosce o Ciebie.

BeCare – best care you can get.

Lista produktów producenta BeCare