Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Bal charytatywny i licytacja na rzecz opieki i leczenia noworodków

Bal charytatywny

Już jutro – w sobotę 22.02.2020 – odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, w którym po raz kolejny będziemy mieli okazję uczestniczyć. Będzie to VI Bal Charytatywny Fundacji na Rzecz Rozwoju Instytutu CZMP w Łodzi.

Celem imprezy jest zebranie funduszy które w całości zostaną przekazane na rzecz pomocy noworodkom z wadami wrodzonymi oraz niską masą urodzeniową. Z tego powodu, zgodnie z tradycją, odbędzie się licytacja.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasza firma weźmie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Z kolei dzięki pomocy wspaniałej artystki – Karoliny Pawelczyk – na aukcję przekazaliśmy jedyne obecnie dostępne reprodukcje jej prac.

Dzieła Karoliny Pawelczyk z pewnością wielu z Was zna z naszego kalendarza na rok 2020. Wyjątkowy styl jej prac sprawił, że cieszy się ona bardzo dużą polarnością i do dziś jesteśmy o niego często pytani. Zatem udział w aukcji jest niepowtarzalną okazją, aby stać się właścicielami ich reprodukcji.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w imprezie oraz nabyciem, tych wspaniałych prac, zapraszamy w najbliższą sobotę do Vienna House Andel’s w Łodzi. Więcej informacji dostępnych jest na stronie wydarzenia.