Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Zapraszamy Pielęgniarki na debatę online

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich zainteresowanych na debatę pod tytułem „Bezpieczeństwo w zawodzie pielęgniarki i położnej”. Wydarzenie to odbędzie się we wtorek 8.09.2020 w trybie online, w godzinach od 17:30 do 19:00.

Debata będzie kolejnym z wydarzeń w ramach akcji Pod Dobrą Opieką zainicjowaną przez redakcję „Gazety Wyborczej”, której partnerem jest firma Skamex.

W debacie udział wezmą dyrektorzy szpitali, przewodniczący Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych, przedstawiciele urzędów, niezależni eksperci, a przede wszystkim pielęgniarki i położne, które na co dzień niezwykle ciężko pracują na oddziałach w całej Polsce.

Głównymi tematami wystąpień będą zagadnienia związane z bezpieczeństwem pielęgniarek i położnych – zwłaszcza w okresie pandemii koronawirusa SARS-Cov-2. Uczestnicy postarają się znaleźć odpowiedzi na trudne pytania dotyczące poziomu przygotowania placówek medycznych, a także możliwości drożenia procedur, które jeszcze lepiej będą chronić personel w nich pracujący.

W tym trudnym czasie debata zyska jeszcze większy zasięg i pozwoli na wymianę doświadczeń uczestników z całej Polski. Wszystko dzięki transmisji online. Pozwoli to na wysłuchanie porad ekspertów przy zachowaniu pełnego reżimu sanitarnego.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie akcji, klikając w link: https://cutt.ly/vfxHJuF.

Serdecznie zapraszamy do zapisu i udziału.