Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Targi CEDE 2019

Serdeczne zapraszamy do udziału w tragach CEDE 2019, które odbędą się w dniach od 19 do 21.09.2019r w Poznaniu.

CEDE 2019 – czyli – Środkowoeuropejska Wystawa Produktów Stomatologicznych, to jedna z największych i najważniejszych wystaw sprzętu stomatologicznego w naszej części Europy. Już od 27 lat, co roku do Poznania przyjeżdżają wiodący producenci i dystrybutorzy produktów stworzonych z myślą o specjalistach z zakresu stomatologii.

CEDE 2019 to również miejsce wymiany informacji i opinii na temat nowoczesnych technik leczenia uzębienia. Przez trzy dni, lekarze z całej Europy Środkowej, mogą bez ograniczeń zapoznawać się z nowinkami technicznymi, które już niebawem staną się standardowym wyposażeniem ich gabinetów.

CEDE 2019

Tak jak w ubiegłych latach, Skamex dołączył do grona wystawców, którzy zaprezentują swoje produkty na CEDE 2019. W tym roku nowością, która pojawi się na naszym stanowisku będzie Turbina T2 Boost.

Wszystkich odwiedzających, zapraszamy do pawilonu numer 7, na miejsce 7.A10.2 w kompleksie Targów Poznańskich, przy ulicy Głogowskiej. Nasze stanowisko poznacie po charakterystycznym zielonym kolorze i szyldzie „SKAMEX”.

CEDE 2019