Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Światowy Dzień Zdrowia 2020

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia jest dla nas datą wyjątkową. Tego dnia cały świat zwraca się w stronę problemów zdrowotnych, które dotykają społeczeństwo. W tym roku stanęliśmy w obliczu wydarzeń, które sprawiły, że niemal każdy z nas postawił zdrowie jako nadrzędną wartość w światopoglądowej hierarchii.

Hasło przewodnie Światowego Dnia Zdrowia obejmuje dziś wsparcie pielęgniarek i położnych, a fakt, że równolegle obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia przynosi podwójną okazję do celebrowania tego święta. Dodatkowo - rok 2020 jest również Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej.

Każda z tych okazji sprawia, że dziś w sposób szczególny zwracamy się w stronę całego personelu medycznego i patrzymy z podziwem na ich niezwykłą siłę, nieustępliwość i ciężką pracę. Podziękowania za Wasze poświęcenie należą Wam się każdego dnia. Życzymy Wam wytrwałości, niegasnącej nadziei i wsparcia, którego tak bardzo teraz potrzebujecie. Zasługujecie na to, aby dobro wróciło do Was z jeszcze większą mocą. Jesteście niezwykli.