Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Konferencja e-Neonursing 2020

W piątek 18.09.2020 wraz z Polskim Towarzystwem Pielęgniarek i Położnych Neonatologicznych, zapraszamy do udziału w konferencji e-Neonursing 2020. Tegoroczna edycja przebiegnie od hasłem „Procedury w pielęgniarstwie neonatologicznym”.

Coroczna konferencja Neonursing jest jednym z najważniejszych wydarzeń dedykowanych pielęgniarkom i położnym neonatologicznym. Z całej Polski przyjeżdżają na nią wybitni specjaliści z zakresu leczenia i opieki nad najmłodszymi pacjentami, aby dzielić się wynikami swoich badań, wymieniać się doświadczeniami oraz prezentować najnowsze dostępne na rynku rozwiązania.

Tegoroczna edycja, z uwagi na epidemię koronawirusa SARS-CoV-2, nie może odbyć się w tradycyjny sposób. Liczne ograniczenia uniemożliwiają prelegentom i słuchaczom spotkanie się pod jednym dachem. Z tego powodu konferencja odbędzie się w całości online. Dlatego organizator zdecydował o zmianie nazwy wydarzenia z „Neonursing 2020” na „e-Neonursing 2020”.

Konferencja odbędzie się będzie w piątek 18.09.2020 w godzinach od 8:30 do 18:30. Podzielona będzie na pięć sesji, w trakcie których pojawi się po czterech prelegentów. Jednym z nich będzie reprezentująca naszą firmę Julia Halamus. Tytuł jej wystąpienia to „Pielęgnowanie centralnych i obwodowych dostępów naczyniowych”. Zaprezentuje ona najnowsze, bezpieczne rozwiązania z zakresu dostępu naczyniowego, które zmniejszają ryzyko występowania groźnych dla pacjentów infekcji.

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz zapisy na e-Neonursing 2020 dostępne są na stronie organizatora – PTPiPN. Link: https://www.ptpipn.pl/index.htm

Neonursing