Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Kolejna z debat online „Pod dobrą opieką”

Po sukcesie pierwszej z debat w ramach akcji „Pod dobrą opieką”, zapraszamy do udziału w kolejnej z nich. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek 15.09.2020 o godzinie 17:30. Po raz kolejny będzie ono mieć charakter wydarzenia online.

Tym razem specjaliści postarają się odpowiedzieć na niezwykle ważne pytanie: „Zdrowie własne czy zdrowie pacjenta?”. Jak pogodzić te dwa zagadnienia? Jakie wprowadzić zmiany by wykluczyć potrzebę tego dylematu z pracy pielęgniarek.

Wśród licznych prelegentów po raz kolejny nie zabraknie naszego przedstawiciela – Dyrektora Naukowego firmy Skamex – lekarza Sławomira Gondka.

Debata, tak jak poprzednio, odbędzie się całkowicie online. Wszyscy jej uczestnicy będą mogli barć w niej udział pozostając w swoich domach.

Aby zapisać się na debatę wystarczy przejść do formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest po kliknięciu w link: https://cutt.ly/AfTQ4FS

Dodatkowo każdy z uczestników debaty otrzyma od naszej firmy dostęp do cyklu szkoleń „Akademia Skamex”, który zawierać będzie 6 unikalnych videowykładów prowadzonych przez lekarza Sławomira Gondka. Każdy z filmów poruszać będzie istotne problemy współczesnego pielęgniarstwa i wskazywać konkretne rozwiązania, które są na nie odpowiedzią.