Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

IV Ogólnopolska Konferencja Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii

Już jutro 18.09.2020 firma Skamex obecna będzie na IV Ogólnopolskiej Konferencji Pielęgniarstwa Operacyjnego w Onkologii, która odbędzie się w Poznaniu. Po raz czwarty do stolicy Wielkopolski przyjadą największe autorytety w dziedzinie chirurgii onkologicznej, aby wymieniać się swoimi doświadczeniami z pracy na bloku operacyjnym.

Wydarzenie to jest jednym z największych i najważniejszych konferencji poświęconych pielęgniarstwu operacyjnemu w onkologii w Polsce. Tematem tegorocznej edycji będzie „Wokół stołu operacyjnego – współpraca i doświadczenie”. Organizatorem są Pielęgniarki i Położne Operacyjne Wielkopolskiego Centrum Onkologii, Zespół Pielęgniarek Operacyjnych OIPiP w Poznaniu we współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju Chirurgii Małoinwazyjnej.

Nasza firma po raz kolejny pojawi się na konferencji jako wystawca. Zaprezentujemy uczestnikom najnowsze rozwiązania, które nie tylko ułatwiają wykonywanie zabiegów, ale również zwiększają poziom bezpieczeństwa – zarówno zespołu medycznego, jak i pacjentów.

Konferencja rozpocznie się w piątek 18.09.2020 w lokalu Browarna Przystań przy ulicy Browarnej 37 w Poznaniu o godzinie 8:00. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz odwiedzenia naszego stoiska.

Osoby, które nie mogą lub nie chcą pojawić się osobiście w Poznaniu będą miały szanse obserwowania wydarzenia również online.

Więcej informacji na temat konferencji znaleźć można na stronie organizatora: https://www.kpowo.pl/