Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

Aktualności

Debata na temat zawodu pielęgniarki we wtorek 29.09.

Już w najbliższy wtorek – 29.09.2020 – odbędzie się czwarta z serii debat w ramach akcji „Pod dobra opieką”. Wybitni specjaliści po raz kolejny szukać będą odpowiedzi na bardzo ważne pytania dotyczące obecnej sytuacji w polskich placówkach ochrony zdrowia.

Tematem nadchodzącej debaty będzie „Bohaterki dnia codziennego – czy zawód pielęgniarki jest prestiżowy?”. Eksperci, wśród których tradycyjnie znalazł się nasz Dyrektor Naukowy – Sławomir Gondek, zastanawiać się będą ile powinny zarabiać pielęgniarki oraz jak podnieść rangę tego zawodu.

Wydarzenie stworzone zostało specjalnie z myślą o wszystkich pielęgniarkach i położnych. Jednak my serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych losem polskich placówek ochrony zdrowia. Jako dodatkowy bonus wszyscy uczestnicy debaty otrzymają przedpremierowy dostęp do wideoszkoleń z serii „Akademia Skamex”.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zarejestrować się na stronie: https://cutt.ly/bfCxmug. Udział w debacie jest całkowicie bezpłatny.