Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
Skamex - zapytaj o produkt
Obowiązek INFORMACYJNY według RODO (więcej informacji)
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres mailowy
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach dotyczących realizacji działań marketingowych
Oferta

Airlife™

Producent:

Kod produktu:

Opis

Wentylacja podczas intensywnej terapii

Nowe rozwiązania, zmniejszenie ryzyka

Lekarze wiedzą, że odłączenie lub „przerwanie” obwodu oddechowego może prowadzić do nierozprężenia płuca i niedotlenienia, może też być przyczyną zakażenia. Zamknięty system do odsysania AirLife™ jest uniwersalnym urządzeniem wykonanym z elementów modułowych, zapewniającym pacjentom większe bezpieczeństwo niż tradycyjne cewniki do odsysania w systemie zamkniętym. System zawiera także adapter do dróg oddechowych Verso™ wyposażony w innowacyjną zastawkę Pucker™ zapewniającą odcięcie dróg oddechowych pacjenta od portu dostępu. Adapter Verso™ jest umieszczany podczas montowania obwodu oddechowego stając się jego częścią, dzięki czemu można wymieniać cewnik do odsysania w systemie zamkniętym oraz wykonywać różne procedury związane z uzyskiwaniem dostępu do dróg oddechowych przez jeden port bez potrzeby rozłączania obwodu. Adaptery do dróg oddechowych mogą być używane przez okres 7 dni. Sterylne cewniki do odsysania w systemie zamkniętym mogą być stosowane do 72 godzin. Nie zawierają DEHP.

Bezpieczeństwo: Zastawka Pucker™ zapewnia bezpieczną, nieprzerwaną wentylację podczas wymiany cewników do odsysania w systemie zamkniętym i przeprowadzania różnych innych procedur związanych z uzyskiwaniem dostępu do dróg oddechowych.

Uniwersalność: adapter Verso™ zapewnia uniwersalny dostęp do dróg oddechowych umożliwiający przeprowadzanie następujących czynności:

• odsysanie w systemie otwartym

• odsysanie w systemie zamkniętym

• procedury z wykorzystaniem bronchoskopu

• mini-BAL (niebronchoskopowe płukanie oskrzelowo-pęcherzykowe)

• wkraplanie leków


Ochrona wentylowanych pacjentów za pomocą jednego zamkniętego systemu

Adaptery dla dorosłych/dzieci (Verso™ ) i noworodków (Neo-Verso™ oraz Neo-Verso™ „Y”) mogą być stosowane z szeregiem produktów -cewników do odsysania w systemie zamkniętym o rozmiarach od 5 do 16 French oraz cewników specjalnych, w tym o długości odpowiedniej do tracheostomii, z końcówką kierunkową oraz cewników z dostępem do podawania leków.

Zawór sterujący odsysaniem w systemie zamkniętym

Adaptery Neo-Verso™ i Neo-Verso™ „Y”