Jakość
w trosce o bezpieczeństwo

PL
  1. PL
  2. EN
  3. CZ
Skamex - zapytaj o produkt
Oferta

Rękawice Sempercare Silk

Opis

Przełom w profilaktyce zakażeń!
Rękawice Sempercare® Silk z serycyną.

Najnowszej generacji rękawice diagnostyczne z wewnętrzną powłoką z serycyny. Dzięki właściwościom zawartego w rękawicach jedwabiu chronią i jednocześnie pielęgnują dłonie przez cały czas ich stosowania. Nowością w stosunku do wszystkich innych dostępnych na rynku rękawic są ich naturalne właściwości antybakteryjne oraz silne właściwości higroskopijne, dzięki którym dłonie mniej się pocą. Jednocześnie zmniejszają ryzyko kolonizacji drobnoustrojów, co czyni je wyjątkowo bezpiecznymi. Również ich nakładanie jest łatwiejsze. Są one bezpieczne dla skóry nawet bardzo wrażliwej, gdyż nie powodują uczuleń. Rękawice Sempercare® Silk zapewniają odpowiednie nawilżenie rąk oraz przyspieszone gojenie się ran. Pozostawiają skórę zdrową i aksamitną gwarantując komfort pracy nawet przy długich zabiegach.

Rękawice z jedwabiem to najlepsze uzupełnienie dla skutecznej dezynfekcji rąk oraz gwarancja bezpieczeństwa dla personelu medycznego i pacjentów. 

Serycyna zawarta w jedwabiu gwarantuje wszechstronne działanie rękawic podczas standardowych czynności i codziennych procedur. Kompozycja aminokwasów w serycynie przypomina sekwencję naturalnego czynnika nawilżającego (NMF). Dzięki technologii S.P.A (Silk Protein Anty-aging= S.P.A. Technology) wyraźnie poprawia się wypełnienie skóry, co hamuje efekty starzenia.

Rękawice z jedwabiem dostępne są w estetycznym, białym kolorze.