Anestezjologia » kaniule donosowe

HUDSON RCI / GIBECK

Kaniule donosowe do terapii CPAP dla niemowląt
Produkty do terapii CPAP dla niemowląt firmy Hudson RCI są zaprojektowane tak by zmniejszyæ uraz związany ze stosowaniem stałego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych. Każda kaniula jest indywidualnie poddawana surowej kontroli jakości w celu zapewnienia maksymalnego komfortu pacjenta i niezawodnego działania.

Kaniula donosowa do terapii CPAP dla niemowląt:

  • miękkie, anatomicznie wygięte końcówki donosowe ułatwiają dopasowanie i minimalizują martwicę przegrody nosowej
  • sześć końcówek donosowych o zróżnicowanej wielkości umożliwia wybór odpowiedniego rozmiaru
  • port do monitorowania ciśnienia gazów wydychanych przez nos
  • łączniki kolankowe ułatwiają umiejscowienie obwodu oddechowego
  • dwie wygodne konfiguracje produktów
  • mogą byæ stosowane z respiratorami lub systemami CPAP z zastawką wodną lub mechanicznąPEEP
  • pakowane pojedynczo, opak. 10 szt


Systemy kaniul donosowych do terapii CPAP zestawy rozszerzone
Każdy system zawiera: kaniule, 2 ramiona wdechowe i wydechowe , 2 łączniki kolankowe wdechowy i wydechowy,  linię do monitorowania ciśnienia, adapter nawilżacza, czapeczkę, taśmę Velcro do mocowania

Kaniule donosowe do terapii CPAP zestawy podstawowe
Każdy zestaw zawiera: kaniule, 2 łączniki kolankowe wdechowy i wydechowy, 2 adaptery, czapeczkę, taśmę Velcro do mocowania


Kaniule donosowe - okulary tlenowe
Powszechnie znane kaniule donosowe - okulary tlenowe firmy Hudson RCI, które od dziesięcioleci wyznaczają przemysłowy wzorzec w gamie produktów do terapii tlenowej, oferują obecnie jeszcze większy komfort pacjenta. Elastyczna, pozbawiona ostrych kątów i krawędzi, zaokrąglona podkładka zapewnia wygodę i większą ochronę podczas mocowania kaniuli na górnej wardze pacjenta. Zakrzywione końcówki donosowe są cieńsze, bardziej miękkie w dotyku i dopasowują się do anatomicznego kształtu nosa pacjenta. Kaniule donosowe typu okulary tlenowowe (cewniki prowadzone za uszami pacjenta) są dostępne w szerokiej gamie konfiguracji, oferując wybór kształtu końcówek donosowych, rodzaju drenu tlenowego oraz umożliwiają zastosowanie drenów o ponad standardowej długości.


Kaniule donosowe - okulary tlenowe SOFTECH®
Kaniule donosowe SOFTECH firmy Hudson RCI charakteryzują się wyjątkową miękkością uzyskaną w specjalnym procesie wytwarzania. Są niezwykle lekkie i elastyczne. Zaprojektowane z uwzględnieniem anatomii człowieka, kaniule SOFTECH, zwiększają tolerancję i komfort pacjenta. Rozwiązanie w postaci okularów tlenowych (cewniki prowadzone za uszami pacjenta) gwarantują optymalne dopasowanie i stabilność. Kaniule SOFTECH są dostępne w wersjach bez drenu tlenowego lub z drenem o przekroju gwiazdkowym, zwiększającym bezpieczeństwo pacjenta dzięki utrzymaniu drożności drenu w przypadku jego skręcenia lub zagięcia.
Kaniule donosowe firmy Hudson RCI są dostępne ze standardowym lub uniwersalnym złączem drenu tlenowego. Złącze uniwersalne jest wygodne i ekonomicznie korzystne, gdyż umożliwia bezpośrednie połączenie drenu z przepływomierzem bez konieczności stosowania króćca.