HUDSON RCI / GIBECK  » Anestezjologia

Kaniule donosowe

Kaniule donosowe do terapii CPAP dla niemowląt
Produkty do terapii CPAP dla niemowląt firmy Hudson RCI są zaprojektowane tak by zmniejszyæ uraz związany ze stosowaniem stałego dodatniego ciśnienia w drogach oddechowych. Każda kaniula jest indywidualnie poddawana surowej kontroli jakości w celu zapewnienia maksymalnego komfortu pacjenta i niezawodnego działania.

Kaniula donosowa do terapii CPAP dla niemowląt:

  • miękkie, anatomicznie wygięte końcówki donosowe ułatwiają dopasowanie i minimalizują martwicę przegrody nosowej
  • sześć końcówek donosowych o zróżnicowanej wielkości umożliwia wybór odpowiedniego rozmiaru
  • port do monitorowania ciśnienia gazów wydychanych przez nos
  • łączniki kolankowe ułatwiają umiejscowienie obwodu oddechowego
  • dwie wygodne konfiguracje produktów
  • mogą byæ stosowane z respiratorami lub systemami CPAP z zastawką wodną lub mechanicznąPEEP
  • pakowane pojedynczo, opak. 10 szt


Systemy kaniul donosowych do terapii CPAP zestawy rozszerzone
Każdy system zawiera: kaniule, 2 ramiona wdechowe i wydechowe , 2 łączniki kolankowe wdechowy i wydechowy,  linię do monitorowania ciśnienia, adapter nawilżacza, czapeczkę, taśmę Velcro do mocowania

Kaniule donosowe do terapii CPAP zestawy podstawowe
Każdy zestaw zawiera: kaniule, 2 łączniki kolankowe wdechowy i wydechowy, 2 adaptery, czapeczkę, taśmę Velcro do mocowania


Kaniule donosowe - okulary tlenowe
Powszechnie znane kaniule donosowe - okulary tlenowe firmy Hudson RCI, które od dziesięcioleci wyznaczają przemysłowy wzorzec w gamie produktów do terapii tlenowej, oferują obecnie jeszcze większy komfort pacjenta. Elastyczna, pozbawiona ostrych kątów i krawędzi, zaokrąglona podkładka zapewnia wygodę i większą ochronę podczas mocowania kaniuli na górnej wardze pacjenta. Zakrzywione końcówki donosowe są cieńsze, bardziej miękkie w dotyku i dopasowują się do anatomicznego kształtu nosa pacjenta. Kaniule donosowe typu okulary tlenowowe (cewniki prowadzone za uszami pacjenta) są dostępne w szerokiej gamie konfiguracji, oferując wybór kształtu końcówek donosowych, rodzaju drenu tlenowego oraz umożliwiają zastosowanie drenów o ponad standardowej długości.


Kaniule donosowe - okulary tlenowe SOFTECH®
Kaniule donosowe SOFTECH firmy Hudson RCI charakteryzują się wyjątkową miękkością uzyskaną w specjalnym procesie wytwarzania. Są niezwykle lekkie i elastyczne. Zaprojektowane z uwzględnieniem anatomii człowieka, kaniule SOFTECH, zwiększają tolerancję i komfort pacjenta. Rozwiązanie w postaci okularów tlenowych (cewniki prowadzone za uszami pacjenta) gwarantują optymalne dopasowanie i stabilność. Kaniule SOFTECH są dostępne w wersjach bez drenu tlenowego lub z drenem o przekroju gwiazdkowym, zwiększającym bezpieczeństwo pacjenta dzięki utrzymaniu drożności drenu w przypadku jego skręcenia lub zagięcia.
Kaniule donosowe firmy Hudson RCI są dostępne ze standardowym lub uniwersalnym złączem drenu tlenowego. Złącze uniwersalne jest wygodne i ekonomicznie korzystne, gdyż umożliwia bezpośrednie połączenie drenu z przepływomierzem bez konieczności stosowania króćca.